Kalite

video popup bg image
KALİTE

KALİTE POLİTİKASI

Kale Bodrum Özel Güvenlik, hizmet verdiği tüm alanlarda, yurt içi ve yurt dışından örnek aldığı uygulama ve teknolojik gelişmeler ışığında, etkin ve verimli çalışma yöntemlerini benimseyerek; çalışanlarının, paydaşlarının ve ziyaretçilerin iş sağlığı ve güvenliğini, sıfır kaza riski ile sağlamaya gayret etmektedir.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

Kale Bodrum Özel Güvenlik; personelinin sürekli eğitimleriyle hizmet kalitesini ve başarısını artırmakta, müşteri memnuniyetini sağlamak ve yükseltmekte, düzenli geri bildirim değerlendirmeleriyle hizmeti sürekli iyileştirmekte, teknolojik gelişmeleri ve sektörel değişimleri takip ederek uygulamakta ve kaliteden ödün vermeden iş potansiyelini artırmaktadır.

KALİTE BELGELERİ

ISO 9001:2008

Marka Tescil Belgesi

Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi

Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin BelgesiÖzel güvenlik sektöründe yaşanan gelişim ve değişimi yakalamak için, profesyonel kadro ve teknoloji desteğinin zorunluluğuna inanan Kale Bodrum Güvenlik; organizasyonel ve teknik altyapısıyla tüm standartları karşılayan kurumsal bir yapı oluşturmuştur. Bu kurumsal yapının öncelikli hedefleri; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, sürekli iyileştirmeye açık hizmet modeliyle sektörde lider konumunu sürdürebilmek, teknolojiye aktif uyum sağlamak ve etkin eğitimli insan kaynağıyla hizmet vermektir.

ISO 9001:2008, kalite yönetimi ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası kapsamında alınan belgeler, özel güvenlik hizmet ve standartlarının şirketimizde en iyi şekilde uygulandığının kanıtıdır.