KALİTE POLİTİKASI

Vizyon, misyon ve değerlerimiz doğrultusunda, hizmet verdiğimiz alanlarda, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak için etkin ve verimli çalışma yöntemleri ile; yurtdışı ve yurtiçi örnek uygulamaları takip ederek, teknolojik gelişmeleri izlemek, çalışanların, iş ortaklarının, ziyaretçilerin iş sağlığı ve güvenliğini sağlayıp, kaza riskini sıfıra indirmek için gayret göstermektir. Çalışanların katılımı ile yönetim sistemlerinin sürekliliğini ve sürekli iyileştirilmesini sağlamak, tüm yasal mevzuatı takip ederek, gerekliliklerini zamanında yerine getirmektir.

KALİTE HEDEFLERİMİZ

Personeli hizmet içi eğitimleri ile hizmet kalitesini ve başarısını yükseltmek, müşteri memnuniyetini sağlamak ve arttırmak, sürekli yapılacak hizmet değerlendirmesi ile en iyiye ulaşmak, teknolojik gelişmeleri ve sektörel değişimleri takip ederek şirketimize uygulamak ve hizmet kalitesinden ödün vermeden iş potansiyelini arttırmaktır.

KALİTE BELGELERİ

  • ISO 9001:2008
  • Marka Tescil Belgesi
  • Özel Güvenlik Şirketi Faaliyet İzin Belgesi
  • Özel Güvenlik Eğitim Kurumu Faaliyet İzin Belgesi

KALİTE

Özel Güvenlik sektöründe yaşanan çağdaş gelişimi ve değişimi yakalamak için profesyonel kadro ve teknoloji desteğinin zorunluluğuna inanan Kale Bodrum Güvenlik, organizasyonel ve teknik açıdan tüm kriterleri karşılayan bir kurumsal yapı oluşturmuştur. Bu kurumsal yapının öncelikli hedefi müşteri beklentilerini aşarak karşılamak, verilen hizmetleri sürekli iyileştirmek ve geliştirmek, teknolojiyi güncel tutmak, etkin ve iyi eğitimli insan kaynağına sahip olmaktır.

Kale Bodrum Güvenlik, hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinde mükemmele ulaşmak hedefiyle faaliyetlerini yürütmektedir.

ISO 9001:2008, kalite yönetimi ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasası kapsamında alınan belgeler, özel güvenlik hizmet ve standartlarının şirketimizde en iyi şekilde uygulandığının kanıtıdır.